Учасники стипендіальної програми «Індивідуальна траєкторія Лідера» для дітей загиблих Захисників і Захисниць України продовжують вивчення дисциплін першого онлайн-блоку, куди увійшли «Фінансова грамотність» (викладач – кандидат економічних наук, доцент Олег Луцишин) та «Лідери світу і основи країнознавства» (викладач – доктор економічних наук, доцент Наталія Кравчук).

🤔Чому майбутнім Лідерам важливо бути фінансово обізнаними й орієнтуватися у трендах розвитку світу та кейсах лідерства?

🔸️Лідерам важливо мати стратегічне мислення і знаходити порозуміння у мультикультурних командах, взаємодіяти з різними аудиторіями.

🔸️Розуміння особливостей економік різних країн і культур сприяє успішному веденню бізнесу і прийняттю Лідерами ефективних управлінських рішень.

🔸️Лідерам важливо знати традиції і цінності інших країн для налагодження дипломатичних відносин, зміцнення довіри і розвитку міждержавної співпраці.

🔸️ Майбутні лідери, розуміючи фінансові механізми, можуть бути активними учасниками соціокультурних процесів, сприяючи розвитку спільноти та вирішенню соціальних проблем.

🔸️Фінансова грамотність розвиває усвідомленість стосовно соціальних аспектів грошових рішень, сприяючи участі в благодійних та громадських ініціативах.

🔸️Розуміння основ фінансів допомагає уникати фінансового стресу та раціонально ставитися до грошових труднощів, зберігаючи емоційний комфорт, керувати фінансовими аспектами особистих відносин, забезпечуючи стабільність і гармонію у сімейному та особистому житті та ефективне планування фінансового майбутнього.

🤓Продовжуємо навчати і навчатися!

✍️Бажаємо всім учасникам успішно освоїти нові навички та здобути корисні для свого майбутнього лідерства знання!

🥰Дякуємо менторам програми Олег Луцишин та Наталія Кравчук за натхнення і практики, що мотивують, а нашим партнерам – The Eneida Foundation та Благодійний Фонд “Діти Героїв” – за довіру і підтримку.

Далі буде🤫

#kma_pro#kma_juni#НаУКМА