04 Гру Як Сінгапуру вдалося менше, ніж за чотири десятиліття перетворитися із колонії на провідну державу світу і вийти на четверте місце в світі за рівнем доходу на душу населення?
Чи знали ви, що Кайманові острови входять до Топ-6 найкращих офшорних юрисдикцій для криптобізнесу і що саме тут зареєстровано більше компаній, ніж мешканців?
І чому Європа зацікавлена в українських іммігрантах?
Учасники стипендіальної програми «Індивідуальна траєкторія Лідера» спробували розібратися у цьому під час першого онлайн-заняття з дисципліни «Лідери світу і основи країнознавства». Ментор програми – Директор Центру дипломатії, безпеки та демократії Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), доктор економічних наук, доцент Наталія Кравчук наповнила перше заняття переконливими аргументами щодо важливості вивчення країнознавства для майбутніх Лідерів.
Під час інтерактиву учасники напрацювали у групах власні очікування від курсу та спробували знайти переконливі аргументи на питання: чому міждисциплінарні знання з країнознавства важливі для політиків і дипломатів, економістів і представників туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, як політика, економіка, культура і технології впливають комунікації, мистецтво, моду, світову науку та освіту.
Пані Наталія запропонувала PEST-метод для аналізу країн і регіонів, з використанням якого на майбутніх заняттях учасники спільно з ментором досліджуватимуть місце та роль тих чи інших країн, міст і регіонів у сучасних глобальних процесах. А також з’ясовуватимуть причини протистояння США і Китаю і як африканські стартапи у 2022 році залучили 5,3 млрд.
А ще під час заняття гаряче дискутували про тренди – 2024 за обкладинкою-ребусом від «The Economist». А як ви думаєте, які тренди визначатимуть життя людства в наступному році? Наталія Кравчук поділилася своїми думками з цього приводу – читайте у дописі за посиланням: http://surl.li/nhalg
Дякуємо усім учасникам за активну участь та бажання навчатися, тренерам – за натхнення і практики, що мотивують, а нашим партнерам – The Eneida Foundation та Благодійний Фонд “Діти Героїв” – за довіру і підтримку.
Далі буде